استعلام و ثبت برند
08
فوریه

استعلام برند ۲۰۲۰

استعلام برند ۲۰۲۰

یک برند و همچنین علائم تجاری شامل مواردی مثل حرف، عدد، تصویر و غیره هستند که معرف کالا و محصولات شما خواهند بود ه که به بازار عرضه و همچنین توزیع می‌گردند و کاملا منحصر به فرد خواهند بود. باید بدانید استعلام برند قبل از فرایند و پروسه ی ثبت به این معنی است که وقتی که برند تجاری مورد نظر به نام شخصی ثبت شده شود به هیچ عنوان افراد سودجو دیگر اجازه ثبت و همچنین استفاده از آن را نخواهند داشت. به همین دلیل استعلام برند قبل فرایند از ثبت اظهارنامه مورد نظر به دلیل تنوع در برندهای قانونی و معتبر ثبت شده در سامانه قانونی و معتبر اداره مالکیت معنوی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود و فرد را تا حدودی نسبت به درصد تایید و یا همچنین رد برند خود مطلع خواهد کرد.

پیش از اقدام برای ثبت برند مورد نظر الزامیست که از برند کسب و کار شما استعلام برند گرفته شود تا این اطمینان حاصل شود که برند شما قبل از این در کشور ایران و سایر کشورهای سراسر دنیا ثبت گردیده است یا ثبت نگردیده است.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین و وکلای ما تماس بگیرید

باید بدانید که استعلام برند تجاری یکی از کارهای بسیار ضروری و مهم قبل از ثبت برند است که با انجام استعلام برند به راحتی می توانیم نامی را انتخاب نماییم که اطمینان بیشتری برای ثبت آن برند داشته باشیم . نکته بسیار مهم دیگری که استعلام برند برای ما بوجود می‌آورد صرفه جویی بسیار قابل توجه در هزینه است، به این صورت که با استعلام برند، ما به راحتی متوجه می شویم که چه اسامی ای را اظهارنامه نکنیم و از هزینه ی مورد توجه برای اظهارنامه هایی که بیشتر امکان رد آنها وجود دارد جلوگیری شو . با استعلام برند نیز می‌توان از ثبت علامت هایی که در عرصه بین المللی و سراسری به ثبت رسیده مطلع شوید. یعنی نه تنها استعلام برند در علامت های به ثبت رسیده در داخل کشور قدرتمند ایران جستجو می کند بلکه می‌توان با استعلام برند خارجی نیز از درصد ثبت برند خودمان مطلع شویم. اکثر افراد مطلع نیستند که استعلام برند نه تنها برای کلمات به کار خواهد رفت بلکه حتی می توان به راحتی شکلی را که در علامت استفاده شده است یعنی لوگو تجاری مورد نظر را هم استعلام نمود.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین و وکلای ما تماس بگیرید

چرا باید از سایت ما استعلام بگیرید؟

همانطور که میدانید برای جلوگیری از این گئنه مشکلات مختلف ابتدا باید اقدام به استعلام قبل از ثبت نمود. به این صورت که باید مطلع شوید در حوزه و دسته ی مورد نظر که همان گروه کالا و یا همچنین خدمات مورد نظر شما است آن برند یا مشابه آن برند ثبت شده است یا خیر.

فرایند استعلام برند پروسه ای قانونی و تخصصی است و نیاز به متخصصین خاص خود را دارد، برای اطلاعات بیشتر با مشاورین و وکلای ما تماس بگیرید

چرا به استعلام برند نیاز داریم؟

به علت ثبت نام های تجاری و بازرگانی بسیار زیاد که در حوزه های مختلف و متنوع به ثبت رسیده اند، انتخاب برندی که قبلا خود آن برند و یا حتی مشابه آن برند ثبت نشده باشد پروسه ای بسیار سخت است، فرد متقاضی باید چند اسم به ترتیب اولویت با دقت تمام انتخاب کند و استعلام گرفته شود تا بالاخره یکی از آنها ثبت نشده باشد و برای فرد متقاضی قابل ثبت باشد.

مزایای استعلام برند توسط شرکت ما

مشاورین ما به شما کمک می‌کنند تا با توجه به صنف و حوزه ای که در آن فعال هستید ، کامل ترین و با کیفیت ترین کالاها را برای ثبت برند انتخاب کنید و سند ثبتی مورد نظر خودتان را به صورت کامل و جامع به ثبت برسانید تا برند مورد نظر شما در آینده ی نزدیک مورد سو استفاده قرار نگیرد.

تیم متخصص حقوقی ما و مشاورین حرفه ای ما در پروسه ی استعلام و ثبت برند در کنار شما خواهد بود تا افرادی که برندشان توسط دیگران مورد سو استفاده قرار گرفته به راحتی بتوانند با گرفتن حکم قانونی و معتبر توقیف فرد کپی بردار، ضرر و زیان و غرامت را تمام و کمال دریافت نماید.

تیم متخصص و مشاورین و وکلای ما به شما در فرایند استعلام برند کمک می کند تا در صورتی که در گذشته برای ثبت برند اقدام کرده اید و موفق به ثبت آن نشده اید و گرفتن تایید از اداره معنوی برای شما رد شده است، بتوانید دوباره این فرایند ها را به درستی و کامل انجام دهید و موفقیت های خود را کسب کنید..

به شما کمک خواهیم کرد تا سند ثبتی برند خودتان را به صورت کامل و جامع، که شامل مواردی مثل ثبت لوگو و ثبت همزمان فارسی و همچنین لاتین کلمه است به ثبت کامل برسانید تا در آینده ی کاری خودتان نیازی به هزینه مجدد برای تکمیل سند ثبتی خودتان نداشته باشید.

پروسه ی استعلام برند فرایندی قانونی و تخصصی است و نیاز به متخصصین خاص خود را دارد، برای اطلاعات بیشتر با مشاورین و وکلای ما تماس بگیرید