• تماس: 09128359237
 • ایمیل: info(@)sabtvip(.)com
 • ساعات کاری: 09:00-17:00
بنر اصلی

در ۳ دقیقه شرکت ثبت کنید

ثبت شرکت در اسپانیا

اسپانیا یکی از مقاصد تجاری سرمایه گذاران در جهان است. این کشور به دلیل موقعیت جغرافیایی، نه تنها از طبیعت و آب و هوای دلپذیری برخوردار است و سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند، بلکه به عنوان شاهراه ارتباطی اروپا به آمریکا و آفریقا نیز شناخته می شود. همچنین، اسپانیا یکی از کشورهای پیشرفته اروپا و دارای صنایع مختلف و اساسی است. از این رو، اسپانیا در جذب سرمایه گذاری های خارجی بسیار موفق بوده و به اقتصاد پنجم اتحادیه اروپا تبدیل شده است.
ثبت شرکت در اسپانیا نیازمند گذراندن مراحل مختلف و فراهم کردن اسناد لازم برای نهادهای قانونی مرتبط با آن است. پس از انجام تحقیقات و کسب مشاوره از افراد متخصص در زمینه تشکیل شرکت و کسب و کارهای موفق در اسپانیا می توان برای ثبت شرکت در اسپانیا اقدام کرد. برای راه اندازی کسب و کار در اسپانیا، به ویژه در مورد سرمایه گذاران ایرانی، توصیه می شود که از خدمات یک وکیل ماهر و آشنا به قوانین ثبت شرکت ها در اسپانیا استفاده شود.

مزایای ثبت شرکت در اسپانیا چیست؟

اسپانیا در رتبه هفتمین کشور جذب کننده سرمایه گذاری های خارجی قرار دارد. منطقه کاتالونیا و به ویژه شهر بارسلونا و پایتخت این کشور یعنی مادرید در جذب این سرمایه ها بیشترین نقش را داشته اند. برخی از دلایل این علاقمندی به سرمایه گذاری به شرح زیر است:

قوانین سرمایه گذاری. دولت اسپانیا برای جذب سرمایه گذاری های خارجی علاوه بر ایجاد زیرساخت های لازم برای رشد کسب و کار، زمینه های قانونی برای ثبت شرکت ها در این کشور را فراهم کرده است. یکی از این موارد ساده تر کردن راه سرمایه گذاری به افراد خارجی و اولویت دادن به آنها بوده است.

تنوع در گزینه ها. برای سرمایه گذاری در اسپانیا شما با گزینه های متنوعی روبرو می شوید و در محدودیت انتخاب نوع شرکت یا زمینه کاری قرار نمی گیرید. شما می توانید انواع شرکت های مختلف را در اسپانیا تشکیل دهید و ثبت نمایید یا نسبت به خرید بیزنس ها اقدام نمایید.

هزینه. در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی، هزینه ایجاد کسب و کار در اسپانیا کمتر است. علاوه بر هزینه های تشکیل و ثبت، هزینه های مربوط به استخدام نیرو نیز در اسپانیا به نسبت سایرین پایین تر است.

بازار بزرگ و جهانی. قرار گرفتن اسپانیا در شاهراه های ارتباطی بین قاره ای، ارتباطات مهمی بین اروپا، آفریقا و قاره آمریکا ایجاد کرده است. ارتباط فرهنگی اسپانیا با آمریکای جنوبی و مرکزی نیز بازارهای شرکت های اسپانیایی را به کشورهایی مانند ایالات متحده، مکزیک، کلمبیا، آرژانتین، برزیل و شیلی توسعه داده است.

مراحل ثبت شرکت در اسپانیا

افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در اقتصاد اسپانیا هستند یا به دنبال اخذ ویزای اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری هستند می توانند با ثبت یک شرکت برای خود و خانواده خود اقامت اسپانیا را اخذ کنند. اولین گام در ثبت یک شرکت در اسپانیا تکمیل مدارک هویتی سرمایه گذار خارجی است. پس از انجام مراحل هویتی، سرمایه گذار می تواند برای ثبت و تشکیل شرکت خود اقدام نماید.

مراحل ثبت شرکت در اسپانیا به صورت زیر است:

 • انتخاب نوع و نام شرکت و انجام مراحل اداری برای ثبت آن
 • افتتاح حساب بانکی
 • پیش نویس اسناد قانونی
 • تنظیم اساسنامه
 • اقدام برای دریافت کد مالیاتی

مدارک لازم برای ثبت شرکت در اسپانیا

 • فرم تکمیل شده ۷۹۰ در خصوص پرداخت ها
 • فرم درخواست
 • گذرنامه و اسناد مسافرتی
 • نامه اهداف ثبت شرکت

خدمات ما

گروه مشاوران تخصصی ما همیشه برای پاسخگویی به سوالات شما آماده و در دسترس شما هستند. با داشتن دفتر در ایران و اسپانیا و بهرمندی از دانش و تخصص کارشناسان و وکلای ایرانی و اسپانیایی، در تمام مسیر از مرحله درخواست تا پایان فرآیند ثبت شرکت با شما هستیم. با ما در تماس باشید.