• تماس: 09128359237
  • ایمیل: info(@)sabtvip(.)com
  • ساعات کاری: 09:00-17:00
بنر اصلی

مزایای ثبت شرکت در انگلیس

1- نیازی به حضور شرکا ء در انگلیس نمی باشد.

۲- آدرس مجازی شرکت ،توسط شرکت vipتامین می گردد.

۳- بعد از ثبت شرکت در انگلیس ،می توانید درخواست ویزا یا اقامت بدهید.

۴- زمان انجام ثبت شرکت کوتاه می باشد.

۵- می توانید سیم کارت انگلستان و یا کارت اعتباری شخصی در خواست دهید.

۶- اسناد و مدارک شرکت را توسط پست ، در تهران تحویل داده می شود.

۷- در صورت عدم فعالیت شرکت ،هیچ گونه مالیاتی به شرکت تعلق نمی گیرد.

۸- نیاز به استخدام کارمند و آدرس و بیمه و…. ندارد.

ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلیس یکی از راه های اخذ اقامت از این کشور است. همچنینی تعداد زیادی از شرکت ها در ایران تلاش می کنند، حوزه ی فعالیت خود را در بخش بین الملل، گسترش دهند.

چه شما بخواهید به صورت حقیقی (شخص) یا به صورت حقوقی (شرکت ثبت شده) برای ثبت شرکت در انگلستان اقدام کنید، مجموعه ی ما با سابقه ای درخشان و با داشتن دو دفتر در لندن و تهران، کلیه امور اجرایی در کشورهای انگلیس و ایران را با سرعت بالا و بدون واسطه انجام می دهد.

توضیحات مهم

جهت ثبت شرکت در انگلستان می بایست مدارک مورد نیاز را تهیه و در اختیار وکلای ثبت vip قرار دهید ،پس از تائید کارشناسان و وکلای مربوطه ، پروسه انجام ثبت شرکت آغاز می گردد.
شرکتی که در انگلستان تاسیس می گردد،می تواند باتمام کمپانیهای معتبر دنیا قرار داد جهت فروش خدمات و یا محصولات انعقاد نماید و یا درخواست نمایندگی به شرکت های اروپایی دهد در صورتیکه شرکت فعال نباشد ،نیازی به پرداخت مالیات به کشور انگلستان نمی باشد (تا۳ سال)
بهترین نوع شرکت در انگلستان که متقاضیان زیادی دارد ،شرکت مسولیت محدود است
هدف بسیاری از شرکت های ایرانی ، از ثبت شرکت در انگلیس ،استفاده از نام تجاری شرکت برای فروش محصولات یا خدمات خود در ایران و سایر کشورها می باشد و طبق این رویه ، شرکت خود را نماینده شرکت انگلیسی معرفی می نمایند،که در میزان فروش و کسب اعتبار نزد رقبا و مشتریان اهمیت بسیار زیادی دارد.

دریافت مشاوره رایگان

درخواست ثبت شرکت خارجی