• تماس: 09128359237
  • ایمیل: info(@)sabtvip(.)com
  • ساعات کاری: 09:00-17:00
بنر اصلی

چرا استعلام برند ضروری است ؟

استعلام برند

قبل از ثبت هر نوع برندی نیاز به استعلام برند است. استعلام برند قبل از ثبت به این معنی است که زمانی که یک برند تجاری به نام فردی ثبت شده باشد به هیچ وجه افراد دیگر اجازه ثبت و استفاده از آن را ندارند.

بنابراین پروسه ی استعلام ثبت برند قبل از ثبت اظهارنامه ی شما به علت تنوع در برند های ثبت شده در سامانه ملی اداره مالکیت معنوی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و فرد متقاضی را تا حدودی نسبت به میزان تایید یا رد برند خود مطلع می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید: ۰۲۱۷۲۴۷۹۰۰۰۰۹۱۹۴۰۸۵۶۹۷

قبل از اقدام جهت ثبت یک برند حتما باید از برند مورد نظر استعلام گرفته شود تا مطمئن شویم که برند شماقبل از این در کشور ایران و یا سایر کشورها ثبت نشده است.

با این روش به راحتی می توان از نکاتی مانند علائم، برندها، طرح ها و یا حتی طبقه و صنف آن ها که در گذشته در سازمان ملی ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است آگاهی پیدا کرد و از این روش ارسال نام های تکراری برند شما به سازمان ثبت کاهش پیدا می‌کند، در این صورت به دلیل جلوگیری از مردود اعلام شدن برند ، از اتلاف زمان و هزینه های شما جلوگیری می‌شود.

باید بدانید که فرآیند و مراحل استعلام برند کاملا تخصصی است، به این دلیل که امکان دارد در جستجوی علامت تجاری در سامانه ی مذکور در اولین نگاه برند شما ثبت نشده باشد، اما لازم است آگاهی داشته باشید که خیلی از دلایل ثبت نشدن برند ها مشابه است که در نگاه اول به هیچ عنوان مشخص نمی‌شود. زیرا حتی واج آرایی و نوع تلفظ مشابه و یا حتی داشتن یک یا دو حرف اضافه و کم هم توسط بازرسین و کارشناسان اداره ملی مالکیت رد خواهد شد.

استعلام برند صحیح و اصولی به شما کمک شایانی می‌کند که در شرایط واقعی، میزان درصد موفقیت ثبت شدن برند و علامت تجاری خودتان را تخمین بزنید.

مزایای استعلام برند قبل از ثبت و خدمات ما

استعلام رایگان نام برند :

استعلام نام برند کمک بسیار زیادی می کند تا اگر دقیقا عین کلمه ای در سازمان مالکیت معنوی به ثبت نرسیده باشد از ارسال دوباره آن به اداره ثبت جلوگیری شود ، این کار در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند .

به شما کمک می کنیم تا با توجه به صنفی که در آن فعال هستید ، کامل ترین کالاها را برای ثبت برند انتخاب و سند ثبتی خود را به صورت کامل به ثبت برسانید تا برند شما در آینده مورد سو استفاده قرار نگیرد.

به شما کمک می کنیم تا سند ثبتی برند خود را به صورت کامل ، که شامل ثبت لوگو و ثبت همزمان فارسی و لاتین کلمه می باشد به ثبت برسانید تا در آینده نیازی به هزینه مجدد برای تکمیل سند ثبتی خود نداشته باشید

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید: ۰۲۱۷۲۴۷۹۰۰۰۰۹۱۹۴۰۸۵۶۹۷

به شما کمک می کنیم طرحی مناسب برای لوگوی خود انتخاب کنید تا با طرحی مناسب و حرفه ای در جذب مشتریان موفق تر و به یاد ماندنی تر باشید.

تیم متخصص حقوقی وی آی پی در کنار شما خواهد بود تا اشخاص و صاحبان مشاغلی که برندشان توسط افراد سودجو مورد سو استفاده و کپی برداری قرار گرفته بتوانند با گرفتن توقیف فرد کپی بردار، ضرر و زیان و غرامت دریافت کنند.

تیم متخصص وی آی پی به شما کمک می کند تا در صورتی که قبلا برای ثبت برند اقدام کرده و موفق به ثبت آن و گرفتن تایید از اداره معنوی نشده اید ، با مشاوره و کارشناسی تخصصی و بررسی علل رد در اظهارنامه ، با بهترین راهکار را برای رسیدن به بهترین نتیجه به شما پیشنهاد می دهد.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید: ۰۲۱۷۲۴۷۹۰۰۰۰۹۱۹۴۰۸۵۶۹۷

دریافت مشاوره رایگان

استعلام رایگان ثبت برند

  • اگر میخواهید هزینه و مدارک مورد نیاز ثبت برند رو بدونید و مشاوره رایگان از کارشناسان VIP بگیرید فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.